Věřím, že jedině Vaše srdce Vám dokáže říct, které oblečení je pro Vás to nejvhodnější. Ví to lépe, než ten nejlepší stylista na světě. To, co Vám vybere Vaše srdce, je v naprosté harmonii s Vaší osobností  a přesně Vás vystihuje.

 • Takové oblečení Vám sluší a zároveň se v něm cítíte skvěle, přirozeně, jako byste ani na sobě žádné oblečení neměla, je prostě Vaší součástí. Jste v něm ráda, vůbec se Vám z něj nechce svlékat.
 • Takové oblečení Vás neruší, neodvádí Vaši pozornost, takže Vás ani nenapadne přemýšlet o tom, jestli v těch kalhotách náhodou nemáte moc velký zadek. Prostě své oblečení vůbec neřešíte a žijete. Jste schopna plně vnímat, co se děje kolem Vás. Žijete tady a teď.
 • Takové oblečení Vás podporuje, dodává Vám přesně to, co potřebujete – Vaši vlastní energii, takže se chováte a jednáte autenticky, čistě, ne jak Vás to někdo kdysi naučil. Projevujete sama sebe.

Proto přistupuju ke stylovému poradenství jinak než je běžné - neříkám ženám, co by měly nosit, ale vedu je k tomu, aby si na to přišly ony samy, aby to vycházelo z nich, z jejich srdce a bylo to autentické.

 

Cílem mé práce je společně s klientkou nejprve určit její osobnost a podle toho pro ni nalézt oblečení

 • ve kterém se bude cítit přirozeně, sama sebou;
 • které ji bude dodávat energii, sebedůvěru a sebejistotu;
 • které s ní bude ladit, takže spolu vytvoří harmonický celek, na který je radost pohledět a který působí autenticky, příjemně, obdivuhodně;
 • které podtrhne její krásu a osobnost.

 


Proč Vám nechci vybírat oblečení?

Chtěla bych, abyste se to naučila Vy sama. Dokud nebudete umět naslouchat svému srdci a řídit se jím, budete stále vyhledávat rady jiných lidí, odborníků. Budete tak závislá na okolí, na tom, co Vám ten který odborník řekne.

Každý člověk má ale jiný vkus, jiné zkušenosti, jiné vzdělání... Takže se Vám může stát, že jeden odborník Vám něco doporučí a druhý to zavrhne a doporučí něco úplně jiného.  Možná jste už zažila situaci, kdy dostanete dvě protichůdné rady, obě znějí celkem logicky, a Vy se cítíte zmatená někdy až zoufalá, protože se nedokážete rozhodnout, kterou radou se budete řídit. 

Kdybych Vás oblékala já, samozřejmě bych respektovala Vaši osobnost, ale podvědomě bych Vás stejně oblékla tak, aby se to líbilo i mně. Vaše oblečení by mělo můj otisk.

Pokud se ve svém oblečení máte cítit skvěle, pak musí vycházet stoprocentně z Vás - musíte se ho vybrat Vy sama. Vaše srdce Vám v tom pomůže.

Nejdůležitější je,  jak se ve Vašem oblečení cítíte Vy sama. Jestli je to Vaše srdcové oblečení, které s Vámi splyne a podpoří Vaši jedinečnost a umocní Vaši vnitřní krásu. To je mnohem důležitější než, jestli ve Vašem oblečení "dobře vypadáte", jestli Vám "sluší", protože to je velmi subjektivní. Každý člověk má jiné preference. 

Vtip je v tom, že když se začnete oblékat podle sebe (podle svého typu osobnosti) a pro sebe (pro svůj dobrý pocit), Vaše oblečení bude ladit s Vaší osobností a vytvoří tak harmonický celek, který lidé podvědomě vnímají jako velmi příjemný.
Takže je to jako se vším - jakmile se přestanete zabývat tím, jestli Vám Vaše oblečení sluší a jestli se v něm budete líbit ostatním, stane se to přirozeně samo od sebe...

 

Co Vám můžu nabídnout?

Možná si teď říkáte, proč byste si měla platit poradkyni, když si oblečení budete stejně vybírat sama. To už přece děláte teď, bez poradkyně.

Pokud jste spokojená s výsledky svých nákupů, máte ve skříni vše, co potřebujete, nikdy nezažíváte pocit, že nemáte co na sebe, nestává se Vám, že si něco koupíte a pak to nenosíte, Vaše oblečení Vám dodává sebevědomí, cítíte se v něm krásná, jste sama se sebou spokojená a nechcete na sobě nic měnit, máte ráda samu sebe i svůj život, potom samozřejmě žádnou poradkyni nepotřebujete. 
Pokud to tak není a chtěla byste, aby to tak bylo, můžu Vám s tím pomoct.

Jsem tady pro ty z Vás, které

 • ještě nedokážete s důvěrou naslouchat svému srdci;
 • nedokážete rozpoznat, co Vám radí srdce,  nebo vůbec nejste schopny slyšet Váš vnitřní hlas, protože ho přehlušují kritické hlasy Vaší mysli;
 • nejste se sebou spokojené a chtěly byste to změnit.

Pomůžu Vám odhalit Vaše pravé Já, najít cestu k Vašemu srdci, a následně Vás naučím si vybírat správné oblečení.

 

 

Jak Vám pomůžu najít Vaši cestu a Váš vlastní autentický styl?

Existuje spousta různých metod a lidí, kteří Vás dokážou dovést do Vašeho nitra, abyste zjistila, kdo doopravdy jste. Já na to jdu přes oblečení, což mi přijde příjemnější, zajímavější, zábavnější a také se mi zdá, že je to efektivnější. 

Já sama jsem se mnoho let snažila dostat do stavu spokojenosti sama se sebou i se svým životem. Zkoušela jsem různé přístupy, ale výsledky nebyly uspokojivé.  Díky terapii oblečením jsem své pravé Já našla během několika dní.
(Více o terapii oblečením zde.)

Teď bych se ráda o tuto zkušenost podělila s ostaními ženami a doprovodila je na cestě k jejich pravému Já.

 

Proces nalezení Vaší cesty a vytvoření autentického stylu má dvě fáze:

 • nalezení typu osobnosti - dvě osobní setkání a mezi nimi samostatná práce doma
 • sžívání se se svým pravým životním stylem a nalezení svého vlastního originálního stylu oblékání - vytvoření ideálního šatníku, kde nic nechybí, ani nepřebývá, dle domluvy a potřeby

Detailnější informace o tom, jak probíhají setkání, najdete tady. Informace o typech osobnosti a vhodném oblečení pro každý typ jsou zde.