aneb Oblékám se stylově, v souladu se svou osobností

Věřím, že nejvhodnější oblečení pro Vás je takové, které je v naprosté harmonii s Vaší osobností. 

 • Takové oblečení Vám sluší a zároveň se v něm cítíte skvěle, přirozeně, jako byste ani na sobě žádné oblečení neměla, je prostě Vaší součástí. Jste v něm ráda, vůbec se Vám z něj nechce svlékat.
 • Takové oblečení Vás neruší, neodvádí Vaši pozornost, splyne s Vámi. Ani  Vás nenapadne přemýšlet o tom, jestli není moc volné, upnuté, dlouhé, krátké, tmavé, světlé... Prostě své oblečení vůbec neřešíte a žijete. Jste schopna plně vnímat, co se děje kolem Vás. Žijete tady a teď.

Oblečení, které je v harmonii s Vaší osobností, Vám dodává přesně to, co potřebujete – Vaši vlastní energii. Posiluje Vás a podporuje Vaši jedinečnost. Díky takovému oblečení se chováte a jednáte autenticky a čistě. Projevujete sama sebe. 

A o tom je Fashion terapie. Nalézt styl oblečení, který s Vámi ladí a který podpoří Vaši autentičnost, čímž uvede do rovnováhy i Váš život

 

 

Cílem mé práce je společně s klientkou nejprve určit její osobnost a podle toho pro ni nalézt oblečení

 • ve kterém se bude cítit přirozeně, sama sebou;
 • které ji bude dodávat energii, sebedůvěru a sebejistotu;
 • které s ní bude ladit, takže spolu vytvoří harmonický celek, na který je radost pohledět a který působí autenticky, příjemně, obdivuhodně;
 • které podtrhne její krásu a osobnost.

 


Fashion terapie aneb Terapie oblečením

Oblečení máme přímo na svém těle téměř 24 hodin denně, od narození po celý život. Je nám tedy nejbližší a jsme s ním nejvíc v kontaktu, víc než s autem, nábytkem, mobilním telefonem... A má tedy na nás i největší vliv.

Pokud nosíme oblečení, které ladí s naší osobností, jsme spokojené, sebevědomé, zdravé, život nám krásně plyne a my se z něj radujeme

Většina žen ale takové oblečení nenosí, protože nevědí, jaké oblečení je pro ně vhodné. Když však dlouhodobě nosíme oblečení, které nám nepřísluší, jdeme tím proti sobě. 

 Při své práci rozlišuji osm typů žen a stylů oblečení a každý z nich má svou typickou energii. Pokud se energie oblečení shoduje s energií ženy, podporuje to její kvality a přednosti, násobí to její (vnitřní) krásu. Pokud je energie oblečení jiná, tříští energii ženy, narušuje ji nebo s ní bojuje, oslabuje ji. To má za následek, že se žena cítí unavená, nejistá, nespokojená, což může vyvolat i různé zdravotní problémy. 

Změna stylu oblékání má tedy obrovský dopad na náš fyzický i psychický stav a na náš život. Pokud začneme nosit to naše pravé oblečení, přestaneme se schovávat a začneme projevovat sami sebe, dávat najevo, kdo doopravdy jsme a jaké poklady v sobě máme, začneme se uzdravovat. Náš život se začne ubírat tím správným směrem a my to poznáme.

Co Vám můžu nabídnout?

Pokud nejste spokojená s výsledky svých nákupů, nemáte ve skříni vše, co potřebujete, často zažíváte pocit, že nemáte co na sebe, stává se Vám, že si něco koupíte a pak to nenosíte, nemáte pocit, že Vám Vaše oblečení dodává sebevědomí a že jste v něm krásná, pokud nejste sama se sebou spokojená a máte potřebu na sobě něco změnit, pokud byste chtěla mít víc ráda samu sebe i svůj život, můžu Vám s tím pomoct.

Jsem tady pro ty z Vás, které

 • chcete vypadat a cítit se, jak nejlépe to jde;
 • chcete mít v šatníku jen to, co milujete a co jde navzájem pěkně kombinovat;
 • chcete mít skvělé oblečení pro každou příležitost a do každého počasí.

A také pro ty z Vás, které

 • chcete víc porozumět sama sobě, přijímat se a mít se ráda;
 • chcete vědět, kdo doopravdy jste, a chcete být co nejvíc sama sebou;
 • chcete být spokojená, sebejistá, sebevědomá.

Jestli Vás moje nabídka oslovila, podívejte se, prosím, sem, kde je konkrétně rozepsané, jaké služby nabízím