Co nabízím

Máte-li zájem o osobní setkání, napište mi na e-mail jana@janaharperova.cz .

analýza Vašeho šatníku

Během této schůzky se dozvíte, které z osmi stylů jsou ve Vašem šatníku zastoupeny a který styl převládá. Zamyslíme se i nad tím, proč to tak máte. 
Povím Vám, co je pro který styl charakteristické a pro jaký typ osobnosti se hodí. 

Délka jednoho setkání: 2 - 2,5 hodiny
Místo: u Vás doma, u Vašeho šatníku.
Cena: setkání u Vašeho šatníku je do konce září 2019 jen za zpětnou vazbu

 

nalezení typu osobnosti

Na prvním setkání se budu ptát na Váš vztah k oblečení a oblékáníStěžejní bod je práce s vizuálními materiály (koláže, abstraktní obrázky), kdy budeme rozebírat, jaké pocity ve Vás vyvolávají. Podle toho sama poznáte, jaký typ jste, co je Vaše podstata.
Mé obrázky Vám otevřou oči a Vy se uvidíte taková, jaká opravdu jste. A zjistíte, že je to tak v naprostém pořádku a že už jste dokonalá taková, jaká doopravdy jste (bez různých masek a nánosů).  Když si to uvědomíte Vy sama, když Vám to dojde, už Vám to zůstane navždycky. Budete si tím (sama sebou) jistá, nikdo Vám to nevezme, nikdo Vám to nedokáže rozmluvit, protože to k Vám přišlo z Vašeho nitra. 

Kdyby to přišlo ode mne, kdybych se já snažila určit Váš typ, byla by to informace zvenku, která se dá kdykoliv kýmkoliv zpochybnit (třeba jiná stylistka by ve Vás viděla někoho jiného než já). Jedině Vy sama víte, kdo a co se skrývá uvnitř Vás.

Proto se Vás nebudu ptát na žádná citlivá témata či příliš osobní otázky. Vlastně o Vás nepotřebuju vědět vůbec nic. Řeknete mi jen to, co sama budete chtít sdílet.

Na konci schůzky ode mne dostanete pár dobrovolných úkolů na doma, mezi nimi i seznam otázek k zamyšlení, které Vám pomohou si ujasnit, jaký typ osobnosti je ten Váš. Na tyto otázky si budete mít možnost odpovědět v klidu sama. 

Další setkání doporučuji nejdříve za 14 dní, lépe za měsíc. Probereme, na co jste přišla a co jste si uvědomila během té doby a samozřejmě jaké je vhodné oblečení pro Váš typ.
Ukážu Vám, jak by měl vypadat celkový outfit, jaký dojem by měl vytvářet a jak se toho dosáhne. Řeknu Vám, co k Vašemu stylu patří a co ne, a vysvětlím, proč to tak je, abyste pochopila a nacítila energii daného stylu oblečení. Pak už Vám oblékání půjde skvěle samo, i bez poradkyně. 

Délka jednoho setkání: 2 - 2,5 hodiny
Místo: u mě doma v Úvalech (případně dle domluvy)
Cena: 2.000 Kč za  první setkání (určení typu osobnosti), druhé setkání (nejvhodnější oblečení pro Váš typ) je do konce roku 2019 jen za zpětnou vazbu

 

Toto je první fáze, jejímž cílem je zjistit, který z osmi typů jste a jaké oblečení je pro Vás nejvhodnější

Budete-li chtít, ráda Vás provedu i druhou fází, kdy se budete sžívat s životním stylem svého typu a budete si hledat tu svou jedinečnou, autentickou podobu toho stylu (nejen v oblečení).
Mohu Vám pomoct vytvořit si ideální šatník, protřídit ho a doplnit to, co v něm schází, abyste už nikdy neměla pocit, že nemáte co na sebe.

 

Přečtěte si, co přinesly konzultace mým klientkám

 

(REAKCE) Ahoj Jani, děkuji za příjemné setkání...Ale abych se vrátila k našemu setkání, po kterém jsem svítila asi až do nebes. :-)Přišlo mi, že se mi jakýmsi způsobem ulevilo a jsem na správné cestě. K mému velkému překvapení po našem setkání narostla empatie právě pro jiné styly. Od minulého týdne mám najednou větší pochopení a říkám si – jo, tohle je hvězda, té to sekne, umí se/to oblečení nosit 🙂 a jdu dál. Bez zaváhání, že bych si to měla pořídit také, protože to je třeba aktuální trend. Najednou vím, že zrovna tyhle šaty nejsou pro mě a že mi slušet nebudou a nijak se tím netrápím a jdu si hledat to své. Moc se mi líbila Tvá metoda obrázků a kartiček. Řekla bych, že je to skvělý způsob, jak poznat svůj styl. Klient si na to přijde sám, ačkoliv Ty už třeba víš své. 🙂 A přesně ten moment uvědomění považuji za velmi důležitý. Během našeho setkání jsi mě nechala jít vlastní cestou. To se mi velmi líbilo. Také oceňuji, že jsi se mnou prošla šatník. V ten okamžik jsem nahlas vyslovila, co přesně nosím, v čem se (ne)cítím dobře. Následně to začalo všechno zapadat jako skládačka, včetně mé práce… Skvělá byla i přehlednost, s jakou jsi mluvila. Informací bylo dostatek. Ocenila jsem, že jsi nerozváděla do detailů jiné styly. Pokud by tomu tak bylo, přišla bych si přehlcená a nejspíš bych měla chaos ve stylech. Takhle jsem se mohla krásně zaměřit na to, co mě zajímalo. Největším bonusem pro mě však byl osobní příklad. Slyšet Tvou cestu, jak jsi se k tomu propracovala. Děkuji za pomoc s nalézáním sebe sama. 🙂

Tereza (Jemný typ)

(REAKCE) Milá Jano, chci ještě jednou poděkovat za dnešní setkání! Bylo to pro mne velmi obohacující a inspirující a ještě stále se vznáším na obláčku romantického pochopení sebe sama 🙂 ...co se týče popisu typu a jeho chování a prožívání, tak to sedlo 100%! ...jinak si myslím, že je to vaše cesta... to, jak jste mě vedla, jak jste mě přečetla... intuice funguje a toto bude nejspíš váš dar... tak jsem se konečně dostala k pročtení popisu jemného typu žen 🙂 Sedne to velmi! Přišlo díky tomu velké uvolnění, protože jsem si dovolila připustit svou jemnost a zranitelnost a nespojenost se zemí.... mnohé to vysvětlilo... je super si připustit, že člověk může být jiný, než ostatní... a že je to tak ok 🙂

Dita(Jemný typ)

(REFERENCE) Setkání s Janou bylo velmi příjemné a pro mne přínosné. V uvolněné a přátelské atmosféře jsme si popovídaly a Jana mě navedla k mému stylu. Bylo to pro mne velmi překvapivé, neboť vyšel styl, který bych opravdu nečekala 🙂 Ale vše nasvědčovalo tomu, že to tak je 🙂 A z mé strany tak přišla i obrovská úleva, když jsem si dovolila připustit, že TOTO jsem já. Teď si ještě zvyknout na pro mne zcela nový styl v oblíkání 🙂 Děkuji!

Dita (Jemný typ)

(REAKCE) Děkuji, bylo to úžasné... mnohé jsem pochopila už tím přijetím tohoto stylu. Jako bych se vrátila domů. Vždy se mi tento styl líbil, Jenže pokaždé jsem si řekla, že je to moc dětinské a křehké. Pokaždé když jsem si v krámě prohlížela ty různé rozevlaté a vílí šaty, tak jsem nakonec sáhla po něčem jiném, ne tak křehkém a ženském. Bála jsem se totiž, že bude vidět i má zranitelnost a křehkost. ...vrátila jsem se domů a cítím klid a jistotu. Že vše je v pořádku a tak, jak má být. Děkuji moc, pro mě až spirituální zážitek.

Kristýna(Jemný typ)

(REFERENCE) Setkání s Tebou a metodou OC bylo pro mě potvrzení mých vnitřních pocitů. Nejvíc se mi na to hodí přirovnání - návrat domů. Zapůsobilo to na mě jako zázrak. Taková zkratka k sobě, k mému já. Navíc jsem se uvnitř sebe zklidnila, jako bych našla maják uprostřed roubouřeněho moře. Maják proto, že to neberu jako nějaký cíl, ale jako záchytný bod.

Kristýna (Jemný typ)

(PŘEPIS REAKCE - HLASOVÉ ZPRÁVY, přeložené ze slovenštiny) ... velmi o tom všem přemýšlím, velmi to se mnou pracuje, jsem Ti tak vděčná! Máš opravdu dar - ty obrázky opravdu krásně energeticky souzní s tím typem. Pokračuj v tom, rozvíjej to dále, moc se mi to líbí, máš to krásně připravené, je to jemné a podle mě to osloví velmi mnoho žen. A je to skutečně pravda! Mám z toho takovou radost! Určitě v tom pokračuj! ...A druhý den po naší konzultaci jsem šla s kamarádkou nakupovat oblečení do jednoho drahého obchodu a zkoušela jsem si tam spoustu různých věcí. Sice jsem si nekoupila nic, ale vyzkoušela jsem si, co mi sluší - a opravdu to jsou syté barvy a jen takové ty nejlepší kousky. Musela jsem se tomu smát - ta královna ze mě opravdu přímo září... Ale bylo fakt nádherné obléct si ty krásné věci, takže jsem si hned zažila to, o čem jsme si my dvě povídaly.... Já jsem Tvoji prací velmi nadšená a přesvědčená. Mně to velmi pomohlo. Velmi Ti fandím a šířím povědomí o Tvé práci...

Zuzka (kultivovaný typ)

(REAKCE) Děkuju, jsem plná dojmů a těším se, co se bude dít dál... Nervozita opadla během jedné sekundy s Tebou. Cítila jsem se v bezpečí. Nikdo mi nic nediktoval, nikdo nepřikazoval, co mám nosit, jak mám žít a co mám cítit. Styl, který jsme společně našly, je můj. Jsem v něm doma. Konečně. Je fakt obrovská úleva zjistit, že nejsem skrz naskrz porouchaná, ale že jsem takhle v pořádku.... Těším se na další setkání.

Adéla (jemný typ)

nový šatník

Když víte, který z osmi typů jste a jaký styl oblečení je ten Váš, můžeme se pustit do vytvoření ideálního šatníku, ve kterém Vám nic nebude chybět ani přebývat a ve kterém budete mít dostatek věcí pro každou příležitost a do každého počasí. Samozřejmostí je snadná vzájemná kombinovatelnost jednotlivých kousků oblečení.

Prohlédneme si Váš šatník a domluvíme se, co vyhodíte, co si necháte, co by šlo nějak předělat nebo upravit, aby to ladilo s Vaším stylem. Také společně vytvoříme seznam, co je třeba doplnit.

 Kromě oblečení protřídíme i obuv, doplňky a šperky.


nákupy

Když znáte svůj pravý styl a máte protříděný šatník, můžeme se vydat na nákupy a doplnit to, co v šatníku chybí. 

Nákupy doba trvání cca 2 hodiny. 

Můj přístup k nákupům je stejný jako k nalezení svého stylu - ideálně to udělá klientka sama, aby to bylo autentické, aby to byla opravdu ona a ne moje představa o ní. 

Možná si říkáte, že můžete jít na nákup sama. Určitě ano. Výhoda, když jsme tam dvě, je, že si do kabinky můžete vzít víc kousků oblečení (jednou tolik) a pokud chcete vyzkoušet nějaký kousek v jiné velikosti, nemusíte se oblékat a chodit pro něj do obchodu, já Vám ho přinesu a Vy se můžete v poklidu věnovat pouze zkoušení.

Tohle by určitě zvládla i nějaká kamarádka. To je taky pravda. Tak k čemu jsem tam vlastně já? 

Někdy máte pocit, že to oblečení není ono a nevíte proč a já Vám to můžu vysvětlit
navedu Vás - ukážu Vám různé kousky - vhodné i nevhodné, abyste sama viděla a cítila, jaký je v tom rozdíl. Například jestli Vám víc sluší drobné vzory, tmavé nebo světlé, jaké střihy...
Hlavně Vás podpořím v tom, když si vyberete něco, co se stoprocentně hodí k Vám a Vašemu stylu, ale Vy třeba máte obavy, jestli to není moc. Ze zkušenosti totiž vím, že ženy přesně vědí,  jaké oblečení jim sluší a sedí nejvíc, ale bojí se toho. A já jim dodám odvahu to udělat, vyzkoušet.

Během nákupů Vás chci především naučit nakupovat, abyste příště už žádný doprovod nepotřebovala, a přesto si přinesla domů jen to, co budete s radostí oblékat a co potěší Vaše srdce.


na zakázku

V budoucnu bych chtěla navrhovat oblečení a doplňky s ohledem na typ osobnosti. Více informací zde, až to bude aktuální.