Co nabízím

Máte-li zájem o osobní setkání, napište mi na e-mail jana@janaharperova.cz .


analýza Vašeho šatníku

Během této schůzky se dozvíte, které styly jsou ve Vašem šatníku zastoupeny a který z nich převládá. Zamyslíme se i nad tím, proč to tak máte. Povím Vám, co je pro daný styl charakteristické a pro jaký typ osobnosti se hodí.

Nakonec společně vybereme jeden styl, který s Vámi nejvíc souzní, a já Vám ukážu, co je pro něj charakteristické a co k němu patří (například jaké doplňky, šperky, tašky, boty...), abyste si sama dokázala vytvořit stylový a harmonický outfit.

Do jednoho týdne od našeho setkání Vám zašlu písemné shrnutí konzultace se všemi radami a tipy

Délka jednoho setkání: 2 - 2,5 hodiny
Místo: u Vás doma, u Vašeho šatníku.
Cena: v lednu 2020 za zaváděcí cenu 1.200 Kč

 

 

Přečtěte si, co přinesly konzultace mým klientkám

 

Jani, moc děkuju za dnešní setkání. Neměla jsem žádná očekávání, ale jsem moc ráda, že už mám jasno v tom, že se nemusím chtít podobat holkám z časopisu, které umí nosit věci, které já ne. Jsem ráda za ujištění, že k mému typu osobnosti a k tomu jak mám ráda vše ve "své konzervě" je to, co nosím, naprosto v pořádku. Že nemá cena měnit to, v čem se cítím dobře a co mám ráda. Děkuju za příjemně strávené dopoledne a doporučuji všem, kteří váhají, hledají se a nebo se chtějí jen ujistit.

Jana

Mockrát Ti děkuji za dnešní konzultaci! Tvůj způsob práce mi je velmi sympatický a musím říct, že název 'Mé srdce - můj stylista' je opravdu trefný. I když jsem si nejdřív říkala, že by bylo fajn, kdybys mi konkrétně poradila, co se na mě hodí a co ne, protože jsem v tom dost často bezradná, nakonec se mi moc líbilo, že ses mi nesnažila vnutit svoji představu. Navedla jsi mě na cestu, jakým způsobem se rozhodovat při pořízování a ladění oblečení. Prostě se řídit srdcem a pocitem a neoblékat se jako někdo jiný jen proto, že se mi na něm to oblečení líbí. Každý jsme jiný a máme jedinečný styl. A já Ti mockrát děkuji, že jsi mi pomohla najít můj styl. Když jsi o něm povídala, úplně jsem se v něm poznávala a konečně mám pocit, že je to tak i správně. Správně pro mě. A je na mém srdci a pocitech dodat tomu stylu svoji vlastní jedinečnost.

Alena

Setkání s Janou a konzultace (zdaleka nejen) nad obsahem mého šatníku pro mě bylo jako pohlazení po duši. Původně jsem očekávala, že Jana zhodnotí mé oblečení, určí můj typ a poradí mi, co s čím kombinovat, čeho se zbavit a co dokoupit. Měla jsem i trochu obavy, že se dozvím o nějakém velkém nedostatku, například že mé oblečení hraje až moc barvami a vzory, je překombinované a měla bych se trochu mírnit anebo že mé boty nejsou ani trochu ženské 🙂 Jana ale ani v nejmenším nijak nehodnotí a konzultace s ní připomínala kombinaci jemné terapie, zajímavého seberozvojového semináře a příjemného popovídání s kamarádkou 🙂 Jana mi pomohla nalézt můj typ, přestože konkrétně můj styl je celkem zapeklitý oříšek. A když mi pak povídala o obvyklých charakteristikách a projevech mého stylu a o jeho odlišnostech vzhledem k stylům jiným, rozléval se mi blažený a úlevný úsměv po tváři. Ano, tohle jsem já! A proto dělám to a to, cítím to a to a je úplně v pořádku, že to může být úplně jinak, než jak to činí a prožívají jiné ženy. Co se týče mého oblečení, dostala jsem pár dobrých rad a doporučení. Neprobíhalo to ovšem stylem „to si nech, to si předělej a tohle vyhoď“. Jana mě jen slovně provázela, jemně naváděla a já si na odpovědi přicházela postupně sama. Ještě během konzultace jsem s úlevou vyřadila hned několik kousků oblečení a po jejím skončení jsem v procesu zdárně pokračovala. Ještě ten samý den jsem odnesla do charity oblečení, které jsem x měsíců i let měla v šatníku a tušila, že to není úplně ono, avšak neměla jsem odvahu je dát pryč. Nyní jsem věděla a cítila, proč toto ano a toto ne. A hlavně, vím to i do budoucna – nedostala jsem sice (naštěstí ) žádný seznam vhodných barev, střihů či tvarů, ale Jana mi pomohla objevit „vodítko“, které mám už dávno v sobě. A v neposlední řadě se mi dostalo příjemného ujištění, že můj styl oblékání je zcela v pořádku, není na něm nic zmateného, ulítlého či neženského, jen je velmi osobitý a to je jen dobře. Cítím se teď ve svém oblečení dobře, sebevědomě a sama sebou a skrze něj rozumím lépe i svým pocitům, vztahům a talentům. Jany návštěva zkrátka vnesla do mého šatníku svěží vítr a do mé duše klid, lehkost a radost.

Veronika

Od konzultace s Janou jsem si slibovala ujasnění toho jaké oblečení ke mě ladí, ale to, co jsem získala, mi opravdu vzalo dech.. Netušila jsem, že to, jaké oblečení si vybírám, mě tolik ovlivňuje. Stylizuji se do jiného stylu, než který ladí s mojí podstatou a odhalilo to nějaké zažité vzorce a přesvědčení, která jsou hodně hluboká... Pořád to v sobě zpracovávám a naciťuji si, co je moje a co ne (ať už jsou to kousky mého šatníku, nebo přesvědčení). Cítím se od naší konzultace více ve svém středu. Prostě teď vím, že jsem správně tak, jak jsem, se všemi svými pocity. Děkuji ti Jano za tvojí pomoc, je to víc, než jsem čekala.

Kateřina

nalezení typu osobnosti

Cílem prvního setkání je určit Vaši osobnost. Jste jemná, křehká a bezbranná? Nebo naopak silná, odolná a odvážná? Jste rychlá, akční, extrovertní, nebo spíš rozvážná, přemýšlivá a introvertní? Cítíte se lépe bosá a bez líčidel? Nebo v lakovaných lodičkách, načesaná a s perfektním make-upem? To zjistíme pomocí obrázků, které jsem vytvořila speciálně pro tato setkání

Budeme se bavit pouze o Vašem vztahu k oblečení a oblékání a o tom, jaké pocity ve Vás vyvolávají mé obrázky. Tímto způsobem Vy sama poznáte, jaký typ ženy jste. Objevíte, co je Vaše podstata, co se skrývá ve Vašem nitru. Vy sama si na to přijdete. Proto se Vás nebudu muset ptát na žádná citlivá témata či příliš osobní otázky. Řeknete mi jen to, co sama budete chtít sdílet. 

Jedině Vy sama víte, kdo a co se skrývá uvnitř Vás. 

A pokud to nevíte, mé obrázky Vám napovědí. Na konci schůzky ode mne ještě dostanete pár dobrovolných úkolů na doma, mezi nimi i seznam otázek k zamyšlení, které Vám pomohou si ujasnit, jaký typ osobnosti je ten Váš. Na tyto otázky si budete mít možnost odpovědět v klidu sama. 

Další setkání doporučuji nejdříve za 14 dní, lépe za měsíc. Probereme, na co jste přišla a co jste si uvědomila během té doby a samozřejmě i to,  jaké je vhodné oblečení pro Váš typ:

  • Ukážu Vám, jak by měl vypadat celkový outfit, jaký dojem by měl vytvářet a jak se toho dosáhne (pomocí barev, vzorů, střihů, materiálu, detailů a doplňků).
  • Řeknu Vám, co k Vašemu stylu patří a co ne, a vysvětlím, proč to tak je, abyste pochopila a nacítila energii daného stylu oblečení. Pak už Vám oblékání půjde skvěle samo, i bez poradkyně. 

Délka jednoho setkání: 2 - 2,5 hodiny
Místo: u mě doma v Úvalech (případně dle domluvy)
Cena: 2.000 Kč za  první setkání (určení typu osobnosti),
druhé setkání (nejvhodnější oblečení pro Váš typ) v průběhu ledna 2020 jen za zpětnou vazbu.

 

Toto je první fáze, jejímž cílem je zjistit, jaký typ jste a jaké oblečení je pro Vás nejvhodnější

Budete-li chtít, ráda Vás provedu i druhou fází, kdy se budete sžívat s životním stylem svého typu a budete si hledat tu svou jedinečnou, autentickou podobu toho stylu (nejen v oblečení).

Mohu Vám pomoct vytvořit si ideální šatník, protřídit ho a doplnit to, co v něm schází, abyste už nikdy neměla pocit, že nemáte co na sebe.

 

Přečtěte si, co přinesly konzultace mým klientkám

 

(REAKCE) Ahoj Jani, děkuji za příjemné setkání...Ale abych se vrátila k našemu setkání, po kterém jsem svítila asi až do nebes. :-)Přišlo mi, že se mi jakýmsi způsobem ulevilo a jsem na správné cestě. K mému velkému překvapení po našem setkání narostla empatie právě pro jiné styly. Od minulého týdne mám najednou větší pochopení a říkám si – jo, tohle je hvězda, té to sekne, umí se/to oblečení nosit 🙂 a jdu dál. Bez zaváhání, že bych si to měla pořídit také, protože to je třeba aktuální trend. Najednou vím, že zrovna tyhle šaty nejsou pro mě a že mi slušet nebudou a nijak se tím netrápím a jdu si hledat to své. Moc se mi líbila Tvá metoda obrázků a kartiček. Řekla bych, že je to skvělý způsob, jak poznat svůj styl. Klient si na to přijde sám, ačkoliv Ty už třeba víš své. 🙂 A přesně ten moment uvědomění považuji za velmi důležitý. Během našeho setkání jsi mě nechala jít vlastní cestou. To se mi velmi líbilo. Také oceňuji, že jsi se mnou prošla šatník. V ten okamžik jsem nahlas vyslovila, co přesně nosím, v čem se (ne)cítím dobře. Následně to začalo všechno zapadat jako skládačka, včetně mé práce… Skvělá byla i přehlednost, s jakou jsi mluvila. Informací bylo dostatek. Ocenila jsem, že jsi nerozváděla do detailů jiné styly. Pokud by tomu tak bylo, přišla bych si přehlcená a nejspíš bych měla chaos ve stylech. Takhle jsem se mohla krásně zaměřit na to, co mě zajímalo. Největším bonusem pro mě však byl osobní příklad. Slyšet Tvou cestu, jak jsi se k tomu propracovala. Děkuji za pomoc s nalézáním sebe sama. 🙂

Tereza

(REAKCE) Milá Jano, chci ještě jednou poděkovat za dnešní setkání! Bylo to pro mne velmi obohacující a inspirující a ještě stále se vznáším na obláčku romantického pochopení sebe sama 🙂 ...co se týče popisu typu a jeho chování a prožívání, tak to sedlo 100%! ...jinak si myslím, že je to vaše cesta... to, jak jste mě vedla, jak jste mě přečetla... intuice funguje a toto bude nejspíš váš dar... tak jsem se konečně dostala k pročtení popisu jemného typu žen 🙂 Sedne to velmi! Přišlo díky tomu velké uvolnění, protože jsem si dovolila připustit svou jemnost a zranitelnost a nespojenost se zemí.... mnohé to vysvětlilo... je super si připustit, že člověk může být jiný, než ostatní... a že je to tak ok 🙂

Dita

(REFERENCE) Setkání s Janou bylo velmi příjemné a pro mne přínosné. V uvolněné a přátelské atmosféře jsme si popovídaly a Jana mě navedla k mému stylu. Bylo to pro mne velmi překvapivé, neboť vyšel styl, který bych opravdu nečekala 🙂 Ale vše nasvědčovalo tomu, že to tak je 🙂 A z mé strany tak přišla i obrovská úleva, když jsem si dovolila připustit, že TOTO jsem já. Teď si ještě zvyknout na pro mne zcela nový styl v oblíkání 🙂 Děkuji!

Dita

(REAKCE) Děkuji, bylo to úžasné... mnohé jsem pochopila už tím přijetím tohoto stylu. Jako bych se vrátila domů. Vždy se mi tento styl líbil, Jenže pokaždé jsem si řekla, že je to moc dětinské a křehké. Pokaždé když jsem si v krámě prohlížela ty různé rozevlaté a vílí šaty, tak jsem nakonec sáhla po něčem jiném, ne tak křehkém a ženském. Bála jsem se totiž, že bude vidět i má zranitelnost a křehkost. ...vrátila jsem se domů a cítím klid a jistotu. Že vše je v pořádku a tak, jak má být. Děkuji moc, pro mě až spirituální zážitek.

Kristýna

(REFERENCE) Setkání s Tebou a Tvou metodou bylo pro mě potvrzení mých vnitřních pocitů. Nejvíc se mi na to hodí přirovnání - návrat domů. Zapůsobilo to na mě jako zázrak. Taková zkratka k sobě, k mému já. Navíc jsem se uvnitř sebe zklidnila, jako bych našla maják uprostřed roubouřeněho moře. Maják proto, že to neberu jako nějaký cíl, ale jako záchytný bod.

Kristýna

(PŘEPIS REAKCE - HLASOVÉ ZPRÁVY, přeložené ze slovenštiny) ... velmi o tom všem přemýšlím, velmi to se mnou pracuje, jsem Ti tak vděčná! Máš opravdu dar - ty obrázky opravdu krásně energeticky souzní s tím typem. Pokračuj v tom, rozvíjej to dále, moc se mi to líbí, máš to krásně připravené, je to jemné a podle mě to osloví velmi mnoho žen. A je to skutečně pravda! Mám z toho takovou radost! Určitě v tom pokračuj! ...A druhý den po naší konzultaci jsem šla s kamarádkou nakupovat oblečení do jednoho drahého obchodu a zkoušela jsem si tam spoustu různých věcí. Sice jsem si nekoupila nic, ale vyzkoušela jsem si, co mi sluší - a opravdu to jsou syté barvy a jen takové ty nejlepší kousky. Musela jsem se tomu smát - ta královna ze mě opravdu přímo září... Ale bylo fakt nádherné obléct si ty krásné věci, takže jsem si hned zažila to, o čem jsme si my dvě povídaly.... Já jsem Tvoji prací velmi nadšená a přesvědčená. Mně to velmi pomohlo. Velmi Ti fandím a šířím povědomí o Tvé práci...

Zuzka

(REAKCE) Děkuju, jsem plná dojmů a těším se, co se bude dít dál... Nervozita opadla během jedné sekundy s Tebou. Cítila jsem se v bezpečí. Nikdo mi nic nediktoval, nikdo nepřikazoval, co mám nosit, jak mám žít a co mám cítit. Styl, který jsme společně našly, je můj. Jsem v něm doma. Konečně. Je fakt obrovská úleva zjistit, že nejsem skrz naskrz porouchaná, ale že jsem takhle v pořádku.... Těším se na další setkání.

Adéla

nový šatník pro radost

Když víte, jaký typ jste, jaká je Vaše osobnost a jaký styl oblečení je ten Váš, můžeme se pustit do vytvoření ideálního šatníku, ve kterém Vám nic nebude chybět ani přebývat a ve kterém budete mít dostatek věcí pro každou příležitost a do každého počasí. Samozřejmostí je snadná vzájemná kombinovatelnost jednotlivých kousků oblečení.

Prohlédneme si Váš šatník a domluvíme se, co vyhodíte, co si necháte, co by šlo nějak předělat nebo upravit, aby to ladilo s Vaší osobností a odpovídalo Vašemu stylu. Také společně vytvoříme seznam, co je třeba doplnit.

 Kromě oblečení protřídíme i obuv, doplňky a šperky.

Délka jednoho setkání: 2 - 2,5 hodiny
Místo: u Vašeho šatníku (případně dle domluvy)
Cena:  v současné době jen za zpětnou vazbu.

 


nákupy

Když znáte svůj pravý styl a máte protříděný šatník, můžeme se vydat na nákupy a doplnit to, co v šatníku chybí. 

Během nákupů Vás chci především naučit nakupovat, abyste příště už žádný doprovod nepotřebovala, a přesto si přinesla domů jen to, co budete s radostí oblékat a co potěší Vaše srdce.

  • Dozvíte se, čeho si máte všímat, co všechno si musíte ohlídat a na co byste neměla zapomenout. 
  • Vyzkoušíte si různé kousky oblečení a různé kombinace doplňků - vhodných i nevhodných, abyste sama viděla a cítila, jaký je v tom rozdíl.
  • Naučíte se přemýšlet o nákupech trochu jinak než je běžné.

 

Délka jednoho setkání: 2 - 2,5 hodiny
Místo: obchodní centrum v Praze (Černý Most, Chodov, Harfa...)
Cena: v současné době jen za zpětnou vazbu.

 


na zakázku

V budoucnu bych pro Vás chtěla navrhovat oblečení a doplňky s ohledem na Váš typ osobnosti. Více informací zde, až to bude aktuální.


Máte-li zájem o osobní setkání, napište mi na e-mail jana@janaharperova.cz