Jana Harperová - stylová koučka

Motto: Mé srdce - můj stylista
aneb Oblékám se stylově, v souladu se svou osobností

Co Vám můžu nabídnout?

Pokud nejste spokojená s výsledky svých nákupů, nemáte ve skříni vše, co potřebujete, často zažíváte pocit, že nemáte co na sebe, stává se Vám, že si něco koupíte a pak to nenosíte...
Pokud nemáte pocit, že Vám Vaše oblečení dodává sebevědomí a že jste v něm krásná, nejste sama se sebou spokojená a máte potřebu na sobě něco změnit...
Pokud byste chtěla mít víc ráda samu sebe i svůj život, můžu Vám s tím pomoct.

Jsem tady pro ty z Vás, které

 • chcete vypadat a cítit se, jak nejlépe to jde;
 • chcete mít v šatníku jen to, co milujete a co jde navzájem pěkně kombinovat;
 • chcete mít skvělé oblečení pro každou příležitost a do každého počasí.

A také pro ty z Vás, které

 • chcete víc porozumět sama sobě, přijímat se a mít se ráda;
 • chcete vědět, kdo doopravdy jste, a chcete být co nejvíc sama sebou;
 • chcete být spokojená, sebejistá, sebevědomá.

Jestli Vás moje nabídka oslovila a chcete se dozvědět víc o mých službách, podívejte se, prosím, sem.

ideální oblečení

Věřím, že nejvhodnější oblečení pro nás je takové, které je v naprosté harmonii s naší osobností. 

 • Takové oblečení nám sluší a zároveň se v něm cítíme skvěle, přirozeně, jako bychom ani na sobě žádné oblečení neměly, je prostě naší součástí. Jsme v něm rády, vůbec se nám z něj nechce svlékat.
 • Takové oblečení nás neruší, neodvádí naši pozornost, splyne s námi. Ani nás nenapadne přemýšlet o tom, jestli není moc volné, upnuté, dlouhé, krátké, tmavé, světlé... Prostě své oblečení vůbec neřešíme a žijeme. Jsme schopny plně vnímat, co se děje kolem nás. Žijeme tady a teď.

Oblečení, které je v harmonii s naší osobností, nám dodává přesně to, co potřebujeme – naši vlastní energii. Posiluje nás a podporuje naši jedinečnost. Díky takovému oblečení se chováme a jednáme autenticky a čistě. Projevujeme samy sebe. 

A o tom je Fashion terapie. Nalézt styl oblečení, který s námi ladí a který podpoří naši autentičnost, čímž uvede do rovnováhy i náš život

 

 

Cílem mé práce je společně s klientkou určit její osobnost a podle toho pro ni nalézt oblečení

 • ve kterém se bude cítit přirozeně, sama sebou;
 • které ji bude dodávat energii, sebedůvěru a sebejistotu;
 • které s ní bude ladit, takže spolu vytvoří harmonický celek, na který je radost pohledět a který působí autenticky, příjemně, obdivuhodně;
 • které podtrhne její krásu a osobnost.

 


Fashion terapie aneb Terapie oblečením

Oblečení máme přímo na svém těle téměř 24 hodin denně, od narození po celý život. Je nám tedy nejbližší a jsme s ním nejvíc v kontaktu, víc než s autem, nábytkem, mobilním telefonem... A má tedy na nás i největší vliv.

Pokud nosíme oblečení, které ladí s naší osobností, jsme spokojené, sebevědomé, zdravé, život nám krásně plyne a my se z něj radujeme

Většina žen ale takové oblečení nenosí, protože nevědí, jaké oblečení je pro ně vhodné. Když však dlouhodobě nosíme oblečení, které nám nepřísluší, jdeme tím proti sobě. 

Pokud se energie oblečení shoduje s energií ženy, podporuje to její kvality a přednosti, násobí to její (vnitřní) krásu.
Pokud je energie oblečení jiná, tříští energii ženy, narušuje ji nebo s ní bojuje, oslabuje ji. To má za následek, že se žena cítí unavená, nejistá, nespokojená, což může vyvolat i různé zdravotní problémy. 

Změna stylu oblékání má tedy obrovský dopad na náš fyzický i psychický stav a na náš život. Pokud začneme nosit to naše pravé oblečení, čímž začneme dávat najevo, kdo doopravdy jsme a jaké poklady v sobě máme, náš život se začne ubírat tím správným směrem a my se začneme uzdravovat.


Chcete-li nalézt styl oblečení, který bude ladit s Vaším naturelem, podívejte se, prosím, sem.