O mně

Má cesta ke stylovému koučinku

Tuhle část jsem chtěla začít větou Oblečení a móda mě zajímaly už od malička. Ale pak jsem si uvědomila, že jsem vlastně módní trendy nikdy nesledovala a nikdy jsem neměla potřebu mít na sobě to, co právě letí. 

Proto mě ani ve snu nenapadlo, že bych JÁ mohla radit ostatním ženám, co mají nosit. Pěkné oblečení mě sice lákalo už od malička a jedno z mých největších přání vždy bylo být co nejlépe oblečená, ale docela úspěšně jsem to skrývala, jelikož jsem se bála, že by mě okolí považovalo za povrchní. 
Pokračování zde...

Můj přístup ke stylovému koučinku

Ze začátku jsem o sobě říkala, že jsem stylová poradkyně. Ale pak jsem si uvědomila, že ve skutečnosti žádná poradkyně nejsem, protože ženám neradím, co mají nosit. Neříkám jim, která barva a který střih jim nejvíc sluší, ale vedu je tak, aby si na to přišly samy. Mám k tomu několik důvodů:

Každý člověk ví sám nejlépe, co je pro něj nejlepší. Proto by se měl řídit svým vnitřním vedením a ne radami z okolí. Ze zkušenosti vím, že mé klientky "vědí",  jaké oblečení se k nim hodí, ale často se tak neoblékají. Mají totiž strach, jak by je jejich okolí přijalo. Zda by nebyly příliš barevné, nebo naopak jako šedé myšky apod.